back
پرداخت اینترنتی از طریق بانک پاسارگاد
 کارت های شتابی که قابلیت خرید اینترنتی دارند، علاوه بر شماره کارت 16رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند.
  • شماره کارت (کلیه کارتهای بانکی دارا میباشند)
  • رمز اینترنتی کارت (رمز دوم)
  • کد سه رقمی CVV2
  • تاریخ انقضاء
کارتهای برخی بانکهای عضو شتاب هنوز دو مولفه آخر یعنی CVV2 و تاریخ انقضاء را بر روی کارت خود اعمال ننموده اند ولی در حال حاضر کارتهای بانکهای پارسیان، کشاورزی، ملت، ملی، صادرات، اقتصادنوین، پاسارگاد، صنعت و معدن، سامان، توسعه صادرات دارای مولفه های خرید اینترنتی بوده و توسط دروازه پرداخت اینترنتی ملی پذیرش میشوند.
 البته سایر بانکها نیز در حال فعال نمودن پارامتر های خرید اینترنتی بر روی کارتهای خود هستند که به طبع در آینده نزدیک به جمع این بانکها اضافه خواهند شد.

به منظور آموزش نحوه دریافت رمز اینترنتی کارت خود اینجا کلیک کنید.

کد CVV2 و تاریخ انقضاء
 کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی و یا 4 رقمی مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای ملت، صادرات، پاسارگاد، پارسیان و پارسیان حک شده است.
در کارت های بانک تجارت، کد CVV2 به صورت رقم 17، 18 و 19 بعد از 16رقم شماره کارت حک شده است. شمارۀ درج شده بر روی کارت های بانک سپه شمارۀ حساب است و شمارۀ کارت نیست. برای فهمیدن شمارۀ کارت سپه خود به شعبۀ صادر کنندۀ کارت خود مراجعه نمایید.
 نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه اصولاً باید بانک صادر کننده امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد.

پس از ثبت اطلاعات در سایت امیربهادر و انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی به منظور پرداخت وجه ابتدا شما به صفحه ای انتقال می یابید که در آن کد پرداخت به خرید شما اختصاص می یابد (لطفا در این مرحله کد خرید را یادداشت نمایید) ، پس از کلیک بر روی انتقال به سایت بانک شما به صفحه ای مانند شکل زیر انتقال می یابید.

پرداخت اینترنتی دامون


در این مر حله لطفا اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود را وارد نمایید، سپس تایید را بزنید.  
در صورتیکه اطلاعات کارت بانکی شما تایید شود، در صفحه بعد حتما دکمه بازگشت به سایت را بزنید تا پرداخت شما کامل شود.

توجه 1: در مواردی که از فعال بودن کارت، قابلیت پرداخت اینترنتی و وارد کردن اطلاعات در سایت بانک اطمینان دارید، اما پیامی که در سایت بانک مشاهده می‌نمایید به معنی غیرفعال بودن کارت یا اشتباه در وارد کردن اطلاعات است، توصیه می شود یکبار رمز دوم کارت را از طریق خودپرداز تغییر دهید.
توجه 2: داوطلبین می‌توانند از کارت آشنایان و بستگان برای پرداخت استفاده کنند و هیچ اصراری بر یکسان بودن نام کاربر و مالک کارت نیست.
back